28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Töredezettségmentesíts!
pl. ajánlom a Defraggler progit, nekem is valamelyik modi ajánlotta és tényleg nagyon király. a 250GB-os winchesteremen 95GB-nyi töredezett fájl volt és miután végzett, a windowsos töredezettségmentesítő is 0% töredezettséget jelzett, az egész kék csík lett. Ha ezután is csinálja, akkor formázás, ha még mindig, akkor kuka.
+Sniper+
+Sniper+ [3447]
Módosítom, az egyik winchester szarakszik. Csak 4000-rel tudok róla bárhova másolni.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

+Sniper+
+Sniper+ [3447]
Mi okozhatja azt, hogy pl. egy file kicsomagolásánál a rendszer üresjárata 98-99%-ot ír ki, míg a CPU használata 25%-on van és közben az egész folyamat lassú. Már újraindítottam a gépet, előtte meg-megállt pár másodpercre és folyamatosan égetta feladatjelző lámpa, mintha csinálna valamit, pedig semmi dolga nem volt. Baromi lassan újraindult; vírusirtót futattam, nem talált semmit.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Vissza

Fórumszabályzat