28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

+Sniper+
+Sniper+ [3447]
Megjavult a winchesterem. Tudjátok mi volt a baja? A kábel(egy barátom mondta, hogy neki is volt ilyen gondja), kicseréltem, formáztam és most 70000-rel másolok rá és róla.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Vissza

Fórumszabályzat