. Tudjátok mi volt a baja? A kábel(egy barátom mondta, hogy neki is volt ilyen gondja), kicseréltem, formáztam és most 70000-rel másolok rá és róla.Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
. Tudjátok mi volt a baja? A kábel(egy barátom mondta, hogy neki is volt ilyen gondja), kicseréltem, formáztam és most 70000-rel másolok rá és róla.Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W