Nnna.
A két Toldimat Csirkee rendelkezésére bocsájtom, továbbá amint odaértem a konzervjeimmel, kap még kettőt, a további hárommal terveim vannak.
Térkép (bocsi, hogy az előző gányolt térképre csináltam megint)
Az 5 db tankom a jelölt útvonalon teljes gázzal előre, ha ellenfelet észlelnek, tűz, és menjenek tovább, mindegy, hogy érnek el találatot, vagy sem. A jelölt pontnál (nagy kék izé) Csirke átveheti a két utolsót, a további három a jelölt X-re álljon be. A narancssárga vonalon a parancsnoki rajom mehet is visszafelé, a többiek fedezzék Csirke visszavonulását, persze fedezéket keressenek, ha lehet/menjenek az ötös védőkörlet felé. Most konkrétan nincs időm megnézegetni, pontosan hol tartanak.
Ha elhagyták az ötöst, akkor előre az első fákig, és onnan fedezni a többieket, ha még nem, az ötösnél gyülekező.
Ennyi lenne.
A kibaszás társas játék, sose feledd.