28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

vortób
vortób [12314]
Jó lesz ez a betonfal az 5. támaszponton, szerintem a tankjaidat is tartsd ott. Abból csak nekem egy, nekem is csak egy fos Toldi.

,,Happiness is only real when shared."

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Sorry, hogy nem néztem be.

Nnna.

A két Toldimat Csirkee rendelkezésére bocsájtom, továbbá amint odaértem a konzervjeimmel, kap még kettőt, a további hárommal terveim vannak.

Térkép (bocsi, hogy az előző gányolt térképre csináltam megint)

Az 5 db tankom a jelölt útvonalon teljes gázzal előre, ha ellenfelet észlelnek, tűz, és menjenek tovább, mindegy, hogy érnek el találatot, vagy sem. A jelölt pontnál (nagy kék izé) Csirke átveheti a két utolsót, a további három a jelölt X-re álljon be. A narancssárga vonalon a parancsnoki rajom mehet is visszafelé, a többiek fedezzék Csirke visszavonulását, persze fedezéket keressenek, ha lehet/menjenek az ötös védőkörlet felé. Most konkrétan nincs időm megnézegetni, pontosan hol tartanak. Ha elhagyták az ötöst, akkor előre az első fákig, és onnan fedezni a többieket, ha még nem, az ötösnél gyülekező.

Ennyi lenne.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat