Bár már én is ott tartanék, mint te.
Én is informatikus leszek, de még hárta van addig egy-két dolog... Szar a suli, mindenképpen jóbb a nyáriszünet, de most ezt kell szeretni (bár ez lehetetlen). De már csak pár év, aztán én is itt fogok röhögni a kis pockány iskolásokon. 
