28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

MagicMoment
MagicMoment [17778]
Bazz én tudod h vártam már h vége legyen annak a rohadt sulinak??
huhh
Qvára!!!
Aztán végre vége lett az 5.nek is!
És most meló!
Csak kevés a fizu. Mer ugye állami cég!
HIÁBA igérte a MaSzoP h emeli a közalakalmazottak fizuját nem mindenki kapta!
Sebaj fog még jönni ide nyelvótlék meg diploma(pár év mulva...)
Rocceau
Rocceau [152]
Ja... Ez a helyzet. De szerencsére nekem ma csak ennyi volt. Egy béna évnyitó, meg három rövidített osztályfőnöki óra. Viszont megkaptuk az órarendet, és már a holnapi nap is rendesen el lesz baszva 7 órával... Bár már én is ott tartanék, mint te. Én is informatikus leszek, de még hárta van addig egy-két dolog... Szar a suli, mindenképpen jóbb a nyáriszünet, de most ezt kell szeretni (bár ez lehetetlen). De már csak pár év, aztán én is itt fogok röhögni a kis pockány iskolásokon.
MagicMoment
MagicMoment [17778]
hehe, ma egy csomo gyerek benn rohad a suliban!!

HEHEHE

Vissza

Fórumszabályzat