28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Rocceau
Rocceau [152]
Nagyonis gondolok az egészségemre, ezért sportolok rendszeresen... Meg egészségtelen kajákkal sem tömöm a fejem. Meg kólát sem iszom, csokit sem eszem, csak néha nagyon keveset, mert nem vagyok oda érte... Ha ugyanezeket a dolgokat tőled kérdezem, akkor mit mondasz?? Hm??
AriAmi
AriAmi [2580]
Bazz, ti elmentek egy évnyítóra? Tsits Kák...

Amúgy meg miért megy mindenki informatika szakra? Az egészségetekre sem gondoltok? Most persze jót röhögtök rajtam, de majd 40 év múlva...

Vissza

Fórumszabályzat