28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Der_Yeti
Der_Yeti [835]
AriAmi ha minden igaz miutan a sulit befejezem a következö szakmával rendelkezem:Kéttannyelvû gépipari számítástechnikai technikus.

Az informatikus elhizik, romlik a latasa kihullik a haja, ellenben en a muhelyben raejtek a labamra egy kalapacsot, atfurom a kezem, a hegesztestol romlik a szemem stb.
Szoval mindel szakmanal lehet ilyen hatranyokat talalni. Emellett persze lehet egeszsegesen elni az mar az adott emberen mulik.

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Vissza

Fórumszabályzat