28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Tötyi
Tötyi [559]
Szükségem lenne egy kis segítségre. Egy tartalék gépet akarok beszerezni, elsősorban munkára és netezésre. Kaptam egy egész jó ajánlatot, csak nem igazán ismerem az AMD-s gépeket, és nem tudom belőni az ár/teljesítmény arányt. Tehát konkrétan: az AMD Athlon XP 2400+ processzor Intelre "átváltva" kb. milyen teljesítményt takar? Köszi a segítséget előre is.

"But I, being poor, have only my dreams; I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams."

Vissza

Fórumszabályzat