28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Tomsess
Tomsess [1440]
Írok nektek egy történetet ami ma történt meg velem a suliban.Szóval engemet meg a haveromat leküldtek két padért,mert az osztályban ennyivel volt kevesebb.Elmentünk hát a pedelushoz.Az gondolkozott egy órát honnan szerezzünk padot,s közben a folyosón volt vagy hat,de azt nem adta.Majd azt mondta,hogy a fiú toalettben van egy.Megindultunk hát,de leállított,hogy várjuk meg őt,majd vesz ki még egy padot a börtönből.Mert mi is most jöttünk rá,hogy így hívják azt a helységet ahol a nem használt padok vannak,gondolom azért mert be van rácsolva az ablakja.Majd kinyitotta a rácsos kaput,s mindjárt,hogy odaférjen a padokhoz elvett maga elől egy WC-t és kitette elénk.Nemtom honnan került oda, de úgy ránkjött a nevetés,hogy allig tudtuk abba hagyni.Megpróbáltunk úgy csinálni mintha köhögnénk,de nem hiszem,hogy bevette.
Nos VÉGE.Mit szóltok hozzá?

Vissza

Fórumszabályzat