28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

mohito
mohito [1]
nagyon légyszives segitsetek, egy idegesitö bugra leltem...
törzs fázisban, a főhadiszállásnál ha rámegyek .. nemtom hirtelen mire, de opnnan tudok betenni házakat.. akkor eddig ha tettem be házat akkor hirtelen megfagyott, és csak szállt a füst, és tudtam néázelödni, ám mostmár elég csak rálépnem arra, ahonnan házakat lehet betenni.., és kapásbol megfagy, ha ekkor teszek le házat, akkor minden kajám odavész... de ugyanugy fagy tovább... a kamerát tudom pörgetni, olyan mintha csak le lenne pausesva

Vissza

Fórumszabályzat