28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - nem lesz PC-re DLC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Ez volt a Mafia-nál is. PC-s játékként jelent meg és konzolra csak évek után vitték át. Erra a Mafia 2 már konzolra jön elsőnek!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Netsu
Netsu [139]
Hát ez..Tényleg nagyon szemét dolog.Alig vártam már,aztán kiderül,hogy PC-hez mégcsak köze sem lesz....De nem értem,PC-re az első PoP hamarabb jelent meg,mint konzolra,nem? Akkor meg miért "váltanak" hirtelen,és sz*rják le a konzolt? Igaz,hogy több pénz van a konzolban,meg minden,de azért ez így mégse. . . Wááááá

Vissza

Fórumszabályzat