Power-saw to people!
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok
Nem tudom hogy mit kell problémázni a tv-vel. Rákötöd a boxot monitorra egy VGA kábellel, és mehet a játék. Én is így játszok már mióta, és tökéletes.
Először is:A konzol az játékra való-DE nagyon!!!
Én játszottam vele fél évig sima TV-n elment,csak ne nézz meg lcd-t mert egy világ omlik össze benned 360 fokos fordulat:
Igenis kell HD,!!!!!
Amúgy el lehet lavírozni vele,azért...
A konzolnál az a jó :Nem kell crack,patch...stb,nem kell nézni a pc konfigott amit boxra adnak az olyan nálad mint a haverodnál.
Persze ez az én saját véleményem,Én nem válnék meg tőle SOHA(megfertőzött)
Én játszottam vele fél évig sima TV-n elment,csak ne nézz meg lcd-t mert egy világ omlik össze benned 360 fokos fordulat:
Igenis kell HD,!!!!!
Amúgy el lehet lavírozni vele,azért...

A konzolnál az a jó :Nem kell crack,patch...stb,nem kell nézni a pc konfigott amit boxra adnak az olyan nálad mint a haverodnál.
Persze ez az én saját véleményem,Én nem válnék meg tőle SOHA(megfertőzött)
üdv. nemtom, hogy jó helyen próbálkozok-e, de megpróbálom (max nem válaszoltok). nos.
A helyzet az, hogy egy Xbox360-as beszerzését tervezem, de fogalmam sincs, hogy mit célszerű nézni egy ilyen konzolban. ez az egyik, melyben segítséget szeretnék kapni. a másik inkább egy probléma... a tv-m nem a legújabba közé tartozik (rgo: nem hd, nem lcd, nem hd stb) egyetlen olyan kimenet van rajta, ami segítségével a házimozim van vele összekötve (scart-hoz hasonló (sajna fogalmam sincs konkrétan mi ez
)). Itt a gond. Ugyanis fingom sincs, hogy érdemes-e kiadnom rá több mint 60ropit, ha esetleg lehetőség sincs az összekötésre.
Aki bármilyen segítséget tud adni ezzel ill. az alapgéppel kapcsolatban, annak köszönöm!
A helyzet az, hogy egy Xbox360-as beszerzését tervezem, de fogalmam sincs, hogy mit célszerű nézni egy ilyen konzolban. ez az egyik, melyben segítséget szeretnék kapni. a másik inkább egy probléma... a tv-m nem a legújabba közé tartozik (rgo: nem hd, nem lcd, nem hd stb) egyetlen olyan kimenet van rajta, ami segítségével a házimozim van vele összekötve (scart-hoz hasonló (sajna fogalmam sincs konkrétan mi ez
)). Itt a gond. Ugyanis fingom sincs, hogy érdemes-e kiadnom rá több mint 60ropit, ha esetleg lehetőség sincs az összekötésre.
Aki bármilyen segítséget tud adni ezzel ill. az alapgéppel kapcsolatban, annak köszönöm!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
