28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

Spider man
Spider man [701]
Na mégiscsak jó játék.
A korábbiakat egy rész miatt ( a házépítős) miatt írtam mert amikor voltam havernál azt kellett csinálni és hát az tényleg szar szerintem. De kezdtem egy játékot és még az elején vagyok nagyok de nagyon bejön.Főleg a legeleje, az "ősleves"

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Vissza

Fórumszabályzat