A korábbiakat egy rész miatt ( a házépítős) miatt írtam mert amikor voltam havernál azt kellett csinálni és hát az tényleg szar szerintem. De kezdtem egy játékot és még az elején vagyok nagyok de nagyon bejön.Főleg a legeleje, az "ősleves"
Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.