28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

Dranzi
Dranzi [375]
Nekem is az eleje jött be a legjobban, jó a játék többi része is,(pl amikor mászkálunk az állatunkkal, ősleves után) de van benne néhány unalmas rész, viszont az eleje egész jó.

"Aki átbasz, az basszon bét is"

Spider man
Spider man [701]
Na mégiscsak jó játék.
A korábbiakat egy rész miatt ( a házépítős) miatt írtam mert amikor voltam havernál azt kellett csinálni és hát az tényleg szar szerintem. De kezdtem egy játékot és még az elején vagyok nagyok de nagyon bejön.Főleg a legeleje, az "ősleves"

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Vissza

Fórumszabályzat