akinek az a hibája hogy nem tud partra menni az nem tud mást tenni mint másik bolygón játékot kezdeni.ez az alapba bug.az a lény ami megesz a partnál nem a föld alatt él.általába ha nagyon méjre úszol be a vízbe akkor esz meg.vizi lény.csak valami hiba van azon a bolygón.velem is megesett már.a patchok adnak egy új bolygóstílust.kockabolygó,új kitines meg páncélos testrészeket is ad a 3. patch.emelett hibákat javít.ilyen a laggolás hiba javítása.meg asszem a 3. patch javítja ezt a szárazföld-víz keveredést.de patch csak eredeti játékra tehető mert különben cd-t kér és ha újra crackelsz akkor meg az egészet telepítheted újra.csak az válalja föl akinek eredeti.

az űrfázisba ha már a játék nem tűz ki neked célokat akkor te tűz ki magadnak.én például benépesítettem a földet ember lényekkel meg igazi állatok másával utána egy másik harcias fajjal leigáztam a földet.vagy a groxokat írtsd ki.esetleg még menj te a groxal és foglald el az univerzumot.tud érdekes is lenni csak tudnod kell hogy mit tegyél
