28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark Sector



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Nálam is hibátlanul fut így maradjunk annyiban, hogy a te készülékedben van a hiba...konzolport ide vagy oda

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Ez volt a mondandóm lényege, hogy nem találom furcsának, mert konzolport.
Majd kijön az első peccs és láss csodát el fog indulni... ha megvárom és nem gyalulom le addig.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

dz1
dz1 [106]
Máma melyik játék nem konzolport?
Már a cyrteknél is rájöttek arra, hogy konzolra kifizetődőbb játékot fejleszteni. Lásd cryengime3
Nem találod furcsának, hogy másnál megy rendesen, csak nálad nem?
kEnAcE
kEnAcE [9563]
Az én készülékemben semmi hiba nincsen. A válasz igen egyszerű: Konzolport.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

dz1
dz1 [106]
A célkeresztet rátartod a kapun lévő láncra, majd lenyomod, meg utána lenyomva tartod a C billentyűt mindaddig mig a célkerszt sárga színűre nem vált, mikor sárga lesz akkor elengeded és a penge akkor szétvágja a kapun lévő láncot, és kinyilik a kapu. A lényeg az időzítés, ha korán vagy későn engeded neki a pengét, akkor nem fog sikerülni.

KenAce: Az ön készülékében van a hiba!
leonidas70
leonidas70 [506]
Na, függetlenítsük magunkat nagyon okos és művelt kenace hozzászólonktól, aki irdatlan bölcsességeivel nagyra emeli eme fórum értékeit és talán valami értékesebb hozzászólást prezentáljunk, jóóóó?

Valakitől kérnék segítséget, aki már játszotta a játékot. Nem tudok továbbmenni a második, vagy harmadik fejezetnél lévő tengerparti sziklás erődnél. Egy kaput kéne kinyitni, de nem tudom hogy. Mert a lánc, amivel be van fogva a kapu, iszonyatosan csillog-villog, tehát gondolom, hogy azzal kéne valamit művelni, de nekem nem reagál semmire.

Szerintetek?

Vissza

Fórumszabályzat