28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

akasha
akasha [118]
Gondolom nem a frozen throne??!!
akasha
akasha [118]
Halihó! A nyugati térnél kint van egy óriási jégtömb belefagyasztva egy hokiütővel. Nem tudja valaki mi ez?

Vissza

Fórumszabályzat