Csak az idő a kérdéses, de hát a CM nem fut el.
Mármint, elfut, csak nem innen el, hanem a gépen... mindegy.
Többé-kevésbé napi figyelemmel követem mind a topicot, mind a mélboxomat! 
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Csak az idő a kérdéses, de hát a CM nem fut el.
Mármint, elfut, csak nem innen el, hanem a gépen... mindegy.
Többé-kevésbé napi figyelemmel követem mind a topicot, mind a mélboxomat! 

