Az igaz hogy néha a játékosoknak el kellene vonatkoztatni a konkurenciától, de én úgy gondolom hogy egy cikkíró ezt nem teheti meg.Olyan 1990-1991 óta olvasok játékcikkeket és azt kell mondanom hogy már már egyetemes szabály hogy a konkurenciához hozzá kell hasonlítani a cikkírónak a játékot.És lássuk be jogos, hisz aki pénzt ad ki a játékért arra kíváncsi hogy vajon mennyire éri meg azt az összeget amelyet el kérnek érte.És ha megnézem a játék árcéduláját, akkor azt tudom mondani, aki már pénzt ad ki akkor inkább a GTA4-et vegye meg, vagy ha már megvan, gondolja meg hogy erre be akar-e ruházni mert azt a színvonalt nem fogja megkapni a pénzéért.Aki meg lewarezolja annak meg szinte teljesen mindegy hogy mi van a cikkben leírva, mert sokat úgysem bukhat rajta.Így érthető hogy a játék cikkek a konkurenciához mérik a lécet.
A játékos meg majd ezek után eldönti hogy ezen tények mellett el akar-e vonatkoztatni

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"
Nem kell tőle megváltást várni, de sokkal élvezetesebb, mint a többi GTA-klón.