Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Saints Row 2 (Ismertető)
Elsősorban nem is a cikkírónak szólt a mondandóm, hanem a többi játékosnak, aki ez után a lehúzó cikk után elkondolkodik, hogy kipróbálja-e a játékot. Igen, elképzelhető, hogy minden elemében rosszabb, mint a GTA IV (bár nem egy embert tudok, akik GTA IV után is azt mondják, a grafikán kívül a SR2 mindenben veri...), de úgy érzem, nagyon elment a cikk abba az irányba, hogy a negatívumok túlságosan ki lettek emelve, sőt, el lettek túlozva... Ez pedig semmiképpen nem feladata a cikkírónak.
A megállapításod szerény véleményem szerint helytálló lehetne csak nem itt
Az igaz hogy néha a játékosoknak el kellene vonatkoztatni a konkurenciától, de én úgy gondolom hogy egy cikkíró ezt nem teheti meg.Olyan 1990-1991 óta olvasok játékcikkeket és azt kell mondanom hogy már már egyetemes szabály hogy a konkurenciához hozzá kell hasonlítani a cikkírónak a játékot.És lássuk be jogos, hisz aki pénzt ad ki a játékért arra kíváncsi hogy vajon mennyire éri meg azt az összeget amelyet el kérnek érte.És ha megnézem a játék árcéduláját, akkor azt tudom mondani, aki már pénzt ad ki akkor inkább a GTA4-et vegye meg, vagy ha már megvan, gondolja meg hogy erre be akar-e ruházni mert azt a színvonalt nem fogja megkapni a pénzéért.Aki meg lewarezolja annak meg szinte teljesen mindegy hogy mi van a cikkben leírva, mert sokat úgysem bukhat rajta.Így érthető hogy a játék cikkek a konkurenciához mérik a lécet.
A játékos meg majd ezek után eldönti hogy ezen tények mellett el akar-e vonatkoztatni
Az igaz hogy néha a játékosoknak el kellene vonatkoztatni a konkurenciától, de én úgy gondolom hogy egy cikkíró ezt nem teheti meg.Olyan 1990-1991 óta olvasok játékcikkeket és azt kell mondanom hogy már már egyetemes szabály hogy a konkurenciához hozzá kell hasonlítani a cikkírónak a játékot.És lássuk be jogos, hisz aki pénzt ad ki a játékért arra kíváncsi hogy vajon mennyire éri meg azt az összeget amelyet el kérnek érte.És ha megnézem a játék árcéduláját, akkor azt tudom mondani, aki már pénzt ad ki akkor inkább a GTA4-et vegye meg, vagy ha már megvan, gondolja meg hogy erre be akar-e ruházni mert azt a színvonalt nem fogja megkapni a pénzéért.Aki meg lewarezolja annak meg szinte teljesen mindegy hogy mi van a cikkben leírva, mert sokat úgysem bukhat rajta.Így érthető hogy a játék cikkek a konkurenciához mérik a lécet.
A játékos meg majd ezek után eldönti hogy ezen tények mellett el akar-e vonatkoztatni

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"
gétéanégygétéanégygétéanégy...
Kicsit el kell vonatkoztatni a GTA-któl, és nem úgy kell leülni elé, hogy namárpedig most jól összehasonlítjuk a "gétéanéggyel", akkor még élvezetes is lehet. Ellenkező esetben úgy járunk, mint a cikkíró: a görcsös lehúzni akarásnak ilyen szarás lesz a vége, mint ez a cikk. Sikerült eltúlozni a játék minden negatívumát (amik leginkább technikai jellegűek), pedig egy igen szórakoztató és hangulatos játékról van szó (szerintem).
Az irányítással nekem semmi problémám nincs, még a járművek irányítása is elmegy (a rendszeres akadást leszámítva, de az kiküszöbölhető). Nem hiszem, hogy ezt fel kellene róni, főleg, hogy a GTA-k realisztikusságáról sem lehetne ódákat zengeni - de nem is kéri ezt számon senki... A lényeg, hogy jól irányítható legyen. Programhibával nem találkoztam (gondolom a patch-ekben sok dolgot javítottak), grafikai problémákkal is alig, és agyvérzést sem kaptam eddig. Ki érti ezt!?
GTA koppintás ide vagy oda, nekem bejött nagyon a SR2. Most járok kb a felénél, és már benne van 40 játékórám
Nem kell tőle megváltást várni, de sokkal élvezetesebb, mint a többi GTA-klón.
Kicsit el kell vonatkoztatni a GTA-któl, és nem úgy kell leülni elé, hogy namárpedig most jól összehasonlítjuk a "gétéanéggyel", akkor még élvezetes is lehet. Ellenkező esetben úgy járunk, mint a cikkíró: a görcsös lehúzni akarásnak ilyen szarás lesz a vége, mint ez a cikk. Sikerült eltúlozni a játék minden negatívumát (amik leginkább technikai jellegűek), pedig egy igen szórakoztató és hangulatos játékról van szó (szerintem).
Az irányítással nekem semmi problémám nincs, még a járművek irányítása is elmegy (a rendszeres akadást leszámítva, de az kiküszöbölhető). Nem hiszem, hogy ezt fel kellene róni, főleg, hogy a GTA-k realisztikusságáról sem lehetne ódákat zengeni - de nem is kéri ezt számon senki... A lényeg, hogy jól irányítható legyen. Programhibával nem találkoztam (gondolom a patch-ekben sok dolgot javítottak), grafikai problémákkal is alig, és agyvérzést sem kaptam eddig. Ki érti ezt!?
GTA koppintás ide vagy oda, nekem bejött nagyon a SR2. Most járok kb a felénél, és már benne van 40 játékórám
Nem kell tőle megváltást várni, de sokkal élvezetesebb, mint a többi GTA-klón.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 13:33
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [5]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]