28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Saints Row 2 (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Indigo
Indigo [1282]
Kicsit sem mondok ellent magamnak
Mert GTA-koppintás ide vagy oda, én el tudtam vonatkoztatni, nem hasonlítgattam, nem a hibákat kerestem, és jól szórakoztam
U.R.H.
U.R.H. [4178]
"Kicsit el kell vonatkoztatni a GTA-któl"
"GTA koppintás ide vagy oda, nekem bejött nagyon a SR2"

Kicsit ellentmondasz magadnak.
Indigo
Indigo [1282]
gétéanégygétéanégygétéanégy...

Kicsit el kell vonatkoztatni a GTA-któl, és nem úgy kell leülni elé, hogy namárpedig most jól összehasonlítjuk a "gétéanéggyel", akkor még élvezetes is lehet. Ellenkező esetben úgy járunk, mint a cikkíró: a görcsös lehúzni akarásnak ilyen szarás lesz a vége, mint ez a cikk. Sikerült eltúlozni a játék minden negatívumát (amik leginkább technikai jellegűek), pedig egy igen szórakoztató és hangulatos játékról van szó (szerintem).

Az irányítással nekem semmi problémám nincs, még a járművek irányítása is elmegy (a rendszeres akadást leszámítva, de az kiküszöbölhető). Nem hiszem, hogy ezt fel kellene róni, főleg, hogy a GTA-k realisztikusságáról sem lehetne ódákat zengeni - de nem is kéri ezt számon senki... A lényeg, hogy jól irányítható legyen. Programhibával nem találkoztam (gondolom a patch-ekben sok dolgot javítottak), grafikai problémákkal is alig, és agyvérzést sem kaptam eddig. Ki érti ezt!?

GTA koppintás ide vagy oda, nekem bejött nagyon a SR2. Most járok kb a felénél, és már benne van 40 játékórám Nem kell tőle megváltást várni, de sokkal élvezetesebb, mint a többi GTA-klón.

Vissza

Fórumszabályzat