Nekem lenne 1 bibi vele mikor elindítom a játékot és mikor már belemerülnék elmegy a kép.
de a hang az megmarad
Vki tudna segíteni ??
Előre is ThX
Lendítés,célzás,dőfés,vissza
Fórum » Beszélgetés a játékokról
de a hang az megmarad
Lendítés,célzás,dőfés,vissza