Ettől még le a kalappal a fiúk elött, mindent odatettek ma, amit lehetett. HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Ettől még le a kalappal a fiúk elött, mindent odatettek ma, amit lehetett. HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!