28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Csak 13 másodpercre voltunk attól, hogy a magyar hokicsoda folytatódjon (illetve dehogy, így is folytatódik az). Annak ellenére, hogy végül kikaptunk, sikerült bebizonyítani, hogy ez a csapat megérett arra, hogy a legjobbak között játszhasson. Azért ez is nagyon nagy dolog. Úgy érzem, lesz ezen a vb-n néhány válogatott, akik ellen komoly esélyekkel léphetünk pályára, és ezek után talán reális célkitűzés a benntmaradás kiharcolása, főleg, ha a lendület és küzdőszellem kitart a hátralévő időben is. Ráadásul van egy világklasszis kapusunk.
Holnapután Kanada jön, akik ellen az esélytelenek nyugalmával léphetünk jégre, viszont utána a tőlük 6-1-es verést kapó fehéroroszok ellen megint bármi megtörténhet.

Szép volt fiúk!

Vissza

Fórumszabályzat