28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

mttsed
mttsed [8]
nem tudom PudingmAn mért restartol a gép.mert nekem is a deluxe edition van és én is torrentel húztam le és simán megy.lehethogy a géppel van valami probléma.

Vissza

Fórumszabályzat