28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

Toki
Toki [5086]
Ennél jóval egyszerűbb minden. Ha nyerünk rendes játékidőben továbbmentünk, ha nem akkor mehetünk a kiesés ellen. 2 pontjuk van most, ha rendes játékidőben nyerünk 3 pontot kapunk érte.
Kemloth
Kemloth [3310]
A p*csába...
Most akkor ha kikapunk Kanadától, megverjük a Fehéroroszokat, Kanada meg a szlovákokat, akkor Kanada 3győzelem, mindenki más 1, és gólarány dönt?!?? Ajjajj...
Germinator
Germinator [29908]
A fehéroroszok nyertek.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat