Szívből gratulálok a csapatnak, és kívánom, hogy a kieséses részben kárpótoljon minket a sors, akkor simán bent maradhatunk!
Remélem, nem fáradtak el a fiúk nagyon ezen a három meccsen.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.