28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ajaj, gyerekek, van egy nagyon rossz hírem:

Franciaország 2 - 1 Németország

Ami azt jelenti, hogy a németek jönnek hozzánk a vigaszágra, de jövő évi rendezőként nem eshetnek ki, úgyhogy nem kettő, hanem csak egyetlen bentmaradást jelentő helyért fog menni a csata... Megint nincs szerencsénk sajnos, mostantól már csak úgy lehet esélyünk, ha megverjük az osztrákokat/letteket és a dánokat/norvégokat is, de még 6 ponttal sem biztos, hogy bent lehet majd maradni...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat