28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Hetényi feltétlenül megérdemelte a csapat legjobbja címet ma.

És az osztrákok, akik velünk jutottak fel, mennek vissza velünk együtt a divízió-1-be. Ez van...

Én gratulálok a fiúknak, nagyon szép eredmény volt már a részvétel is ezen a vébén a jégkorong hazai helyzetét tekintve!

Jó lenne megkapni a 2014-es vébét, de erre szinte semmi esélyt sem látok. Amúgy egyébként mi lenne, ha mégis megkapnánk, de lent ragadnánk addig a divízió-1-ben? Automatikusan feljutnánk a 2014-es évre?...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat