28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Sajnos. Biztosan elfogult vagyok Kanadával szemben, de a tegnapi látványos támadójáték alapján talán megérdemelték volna a győzelmet a főként csak a védekezésre és a kontrákra építő oroszok ellen. Igaz, ez is egy olyan sport, amit gólra játszanak. A számomra csalódást keltő végeredménytől függetlenül ismét nagyon nagy meccset játszottak egymással. Én már most várom a jövő évi téli olimpia döntőjét, ahol reményeim szerint ismét ez a két válogatott csap össze, valamennyi nagy NHL játékossal a jégen.
szbszig
szbszig [33649]
Na, hát oroszok nyertek megint, ez van.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat