28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Igazad van, bár - nem játszottam sokat vele, de amennyire észrevettem - pl a Crysisban messze nem volt ennyi buta script, mégis jó volt.

És ettől függetlenül a scriptek másodjára már unalmasak, nagyban rontják a játékélményt szerintem.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

balays82
balays82 [14276]
Előfordulhat, hogy abszolút nincs igazam, de úgy gondolom, a játékfejlesztés még nincs azon a szinten, hogy ilyen pörgős játékmenetet tudjon létrehozni anélkül, hogy jelentős mértékben támaszkodna a scriptekre. Nekem legalábbis hirtelen nem jut eszembe olyan játék, ahol ezt sikerült volna megoldani. Akiknek nem jön be a Modern Warfare egyjátékos része, azok általában ezt és lineáris pályákat hozzák fel érvként. Szerintem még azok sem vitatják ennek tényét, akik kedvelik a CoD szériát, viszont sokan vannak olyanok, akik szerint az Infinity Ward a legjobb ebben a műfajban, nagyjából a Medal of Honor: Allied Assault óta.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Pedig kb igaza van, főleg a script-ben.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]

horrorgeeks.blogspot.com

Bali1337
Bali1337 [1126]
Scripted Warfare 2?
új mapok, 1-2 új fegyó, és a brandből meg is van a többmilliós eladás.. gz IW

"We will sail on forever on, to the land of the evening star..."

Vissza

Fórumszabályzat