28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Bud2
Bud2 [82]
Persze, értem én, magát a scriptelt játékmenetet tényleg elfelejthetnék most már. Vagy legalább is ne lenne ennyire feltűnő. azzal, hogy egy játék többször is végigvihető, meg pláne nincs bajom, de csak azért egy játékot megszólni, mert egy befejezése van, nem igazságos, mert attól még lehet jó. Nem vagyok egy FPS guru, de úgy gondolom, hogy ebben a stílusban egyébként is szinte csak olyan játékok jönnek ki, melyeknek egy lineáris történetszála, illetve befejezése van. Persze vannak ugye kivételek, mint a Far Cry 2 vagy a S.T.A.L.K.E.R.
powerhouse
powerhouse [13850]
Nem az a baj, hogy a befejezés állandó, hanem hogy a 13. saroknál a bal oldali orosz mindig gránáttal indít, míg a másik ak-val lő rád. És mindig ugyanonnan.

If I look back I am lost

Bud2
Bud2 [82]
Hát végül is ha egy játékot nem lehet hatszor nyolcféle befejezéssel kijátszani, az már szinte nem is játék, igaz ?
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Én 8k körül már lelki problémákkal küzdök, főleg olyan játékok esetében, mely csak "egynyári" - ha csak egyszer-kétszer lehet végigjátszani, mi értelme kiadni érte? Mondjuk ilyen játékokkal nem is nagyon játszom...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

balays82
balays82 [14276]
Az árképzés már megint egy másik kérdés. A 12 ezer forint valóban túlzás, de nem csak a Modern Warfare esetében. Magamból kiindulva kevés olyan játék létezik, ami megér 12 ezer forintot. Nálam a 10 ezer forint számít a lélektani határnak, de még akkor is nagyon meg kell gondolni, hogy megéri-e a kiadás.

Vissza

Fórumszabályzat