28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Azért azt el kell ismernetek hogy a COD4 hiába volt agyonscriptelve elég jól megoldották a dolgot, és mindezek mellett pedig egy profin összerakott játék volt grafika, gépigény, történet, fegyverek, hangok, pályák, multi terén egyaránt. COD5 szar ez tény, de emiatt ne általánosítsunk. Infinity még rossz COD-ot nem adott ki, szóval a bizalmat adjuk meg nekik!

Vissza

Fórumszabályzat