28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Martin 19
Martin 19 [14048]
ottapont

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

cygary
cygary [2745]
ÁÁÁ Lord... Szóval...
COD széria egyenlő=Multival ütős akciójáték és hangulatos,pörgős single rész. ERGO a hangsúly a multin van, mint a Half Life-on és a Crysis-on kívül minden lövöldözős FPS-ben, azonban ehhez még társul egy egyszer fogyasztható remek single. BF anno szintén 10k környékén volt nemde? Noh...
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Profi szinten - de előbb-utóbb mindenki meg fogja unni a folyamatos scriptre épülő játékmenetet, gondolom én.

Másikra: Jó, nem is gondoltam komolyan, csak úgy felvetettem a lehetőségét

A kibaszás társas játék, sose feledd.

balays82
balays82 [14276]
Erről van szó, én is hasonló véleményen vagyok. Rengeteg próbálkozás születik ebben a műfajban, amelyek többsége kritikán aluli (Hour of Victory, Battlestrike sorozat, Code of Honor stb.). Ezekhez képest az Infinity Ward játékai kis túlzással valóságos műalkotások. Az tény, hogy sokak gyomrát megfekszik az ezerszer látott megoldások, de ez nem változtat azon, hogy - ezzel a véleményemmel jó eséllyel nem vagyok egyedül - az IW profi szinten alkalmazza ezeket.

LM: Belátható időn belül nem tervezem.
cygary
cygary [2745]
Azért azt el kell ismernetek hogy a COD4 hiába volt agyonscriptelve elég jól megoldották a dolgot, és mindezek mellett pedig egy profin összerakott játék volt grafika, gépigény, történet, fegyverek, hangok, pályák, multi terén egyaránt. COD5 szar ez tény, de emiatt ne általánosítsunk. Infinity még rossz COD-ot nem adott ki, szóval a bizalmat adjuk meg nekik!

Vissza

Fórumszabályzat