28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Indigo
Indigo [1282]
Fail. Nem én voltam
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Oké.

Amúgy eszembe jutott már hogy ki a srác: nem őt kúrták ki padával, mert a srác hisztit csapott, hogy csakis az ATi-AMD a jobb?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

cygary
cygary [2745]
UNSTOPPABLE!
LordMatteo
LordMatteo [29425]
?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Indigo
Indigo [1282]
Jól van, béefkettős nagymenő! Nem kötelező ezt megvenni, de még játszani sem muszáj ám vele Az állandó cod-os beszólogatásaiddal pedig egy idő után már-már önmagadat parodizálod, ami fölöttébb mulatságos tud lenni
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Az is!

Ezen már tavaly átrágtuk magunkat egyszer, a játékok ára pofátlanul magas, főleg úgy, hogy pl valaki csak a multi miatt veszi meg, nem is SP-zik, és fordítva, az miért fizeti meg a teljes játék árát? Bár ez inkább a single játékosokat érinti, de őket elég súlyosan.

No mindegy ez már így is off téma.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

cygary
cygary [2745]
Arra reagáltam hogy 12k-ért pofátlanság egy ilyen 0 újrajátszási faktorú játékot kiadni.
LordMatteo
LordMatteo [29425]
De fogd már fel hogy nem azt mondom, hogy szar a single (mutasd már hol írtam), hanem hogy scriptre épül = 0 újrajátszási faktor. A multit meg nem szidtam, csak nekem nem jön be ez a teljesen a hentre építő játékrendszer, a BF csapatalapú játékmódja szimpatikusabb.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

cygary
cygary [2745]
ÁÁÁ Lord... Szóval...
COD széria egyenlő=Multival ütős akciójáték és hangulatos,pörgős single rész. ERGO a hangsúly a multin van, mint a Half Life-on és a Crysis-on kívül minden lövöldözős FPS-ben, azonban ehhez még társul egy egyszer fogyasztható remek single. BF anno szintén 10k környékén volt nemde? Noh...
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Profi szinten - de előbb-utóbb mindenki meg fogja unni a folyamatos scriptre épülő játékmenetet, gondolom én.

Másikra: Jó, nem is gondoltam komolyan, csak úgy felvetettem a lehetőségét

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat