
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)
Fail. Nem én voltam 

Oké.
Amúgy eszembe jutott már hogy ki a srác: nem őt kúrták ki padával, mert a srác hisztit csapott, hogy csakis az ATi-AMD a jobb?
Amúgy eszembe jutott már hogy ki a srác: nem őt kúrták ki padával, mert a srác hisztit csapott, hogy csakis az ATi-AMD a jobb?

A kibaszás társas játék, sose feledd.
UNSTOPPABLE! 

?
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Jól van, béefkettős nagymenő! Nem kötelező ezt megvenni, de még játszani sem muszáj ám vele
Az állandó cod-os beszólogatásaiddal pedig egy idő után már-már önmagadat parodizálod, ami fölöttébb mulatságos tud lenni 
Az állandó cod-os beszólogatásaiddal pedig egy idő után már-már önmagadat parodizálod, ami fölöttébb mulatságos tud lenni 
Az is!
Ezen már tavaly átrágtuk magunkat egyszer, a játékok ára pofátlanul magas, főleg úgy, hogy pl valaki csak a multi miatt veszi meg, nem is SP-zik, és fordítva, az miért fizeti meg a teljes játék árát? Bár ez inkább a single játékosokat érinti, de őket elég súlyosan.
No mindegy ez már így is off téma.
Ezen már tavaly átrágtuk magunkat egyszer, a játékok ára pofátlanul magas, főleg úgy, hogy pl valaki csak a multi miatt veszi meg, nem is SP-zik, és fordítva, az miért fizeti meg a teljes játék árát? Bár ez inkább a single játékosokat érinti, de őket elég súlyosan.
No mindegy ez már így is off téma.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Arra reagáltam hogy 12k-ért pofátlanság egy ilyen 0 újrajátszási faktorú játékot kiadni.
De fogd már fel hogy nem azt mondom, hogy szar a single (mutasd már hol írtam), hanem hogy scriptre épül = 0 újrajátszási faktor. A multit meg nem szidtam, csak nekem nem jön be ez a teljesen a hentre építő játékrendszer, a BF csapatalapú játékmódja szimpatikusabb.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
ÁÁÁ Lord... Szóval...
COD széria egyenlő=Multival ütős akciójáték és hangulatos,pörgős single rész. ERGO a hangsúly a multin van, mint a Half Life-on és a Crysis-on kívül minden lövöldözős FPS-ben, azonban ehhez még társul egy egyszer fogyasztható remek single. BF anno szintén 10k környékén volt nemde? Noh...
COD széria egyenlő=Multival ütős akciójáték és hangulatos,pörgős single rész. ERGO a hangsúly a multin van, mint a Half Life-on és a Crysis-on kívül minden lövöldözős FPS-ben, azonban ehhez még társul egy egyszer fogyasztható remek single. BF anno szintén 10k környékén volt nemde? Noh...
Profi szinten - de előbb-utóbb mindenki meg fogja unni a folyamatos scriptre épülő játékmenetet, gondolom én.
Másikra: Jó, nem is gondoltam komolyan, csak úgy felvetettem a lehetőségét
Másikra: Jó, nem is gondoltam komolyan, csak úgy felvetettem a lehetőségét

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]