28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Ez nagyon durva!!!! Év FPS sztem!
Viszont nekem úgy tűnik, hogy itt inkább 3-5 fős squadokban fogunk érvényesülni, és nem a USMC színeiben, hanem vmi elit egységként.
Mondom ezt úgy, hogy az első részt(megfelelő gép hiánya miatt, nem sokáig, mivel a demo tökéletesen fut ultra low-on, a hangulat meg így is nagyon ott van) videok, cikkek, demo alapján ismerem!

Egyébként a video HD-ben nektek is akad? Többi nem, csak ez.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat