28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - itt az igazi trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Szabip
Szabip [2426]
Csak annyit ehez az értelmetlen BF és CoD vitához, hogy mind a kettő a maga nemében mást képvisel. Miért ne férhetne meg egymás mellett mind a kettő én spec BF2 fan voltam 2 évig toltam a kiegekkel együtt aztán meguntam majd jött a CoD4 és abba esetm bele és már 1,5 tolom multiban.

Mind a kettőt imádom mind a mai napig, mind a kettőnek megvannak a jó és rossz oldalai is.
Az hogy a Cod scriptelt csak a filmszerüségét segíti elő ami által olyan vizuális orgiát kapunk mint a játéktörténeti atomrobbanás, vagy a C130 as bevetés, Csernobilról nem is beszélve igaz csak 20 perc de ez a 20 perc szőröstül bőröstül felfalja a Satlkert... Nem hinném hogy ez akkora baj lenne ilyen élmény mellett. Az újrajátszahtóságával sincs baj én simán 2x végigtoltam magasabb nehézségi szinten sokkal több kihívást jelentett.

A BF2 ben bedig a 64 fős multi meccsek és a járműves harc jelenti az élményt, de az nem annyira a komandózásara épít még a CoD igen a BF világa inkább a klasszikus US Army Rangerek harcára épít, nagy tűzerővel durr bele, de ez nem von le az értékéből, félreértés ne essék.

A BF 2 is év játéka volt csakúg mint a CoD 4 és ez az aminek örülni kellene, amúgy nekem a polcomon lesz ősszel a Bad Company 2 is és a MW2 is mert megférnek egymás mellett...

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Vissza

Fórumszabályzat