Mind a kettőt imádom mind a mai napig, mind a kettőnek megvannak a jó és rossz oldalai is.
Az hogy a Cod scriptelt csak a filmszerüségét segíti elő ami által olyan vizuális orgiát kapunk mint a játéktörténeti atomrobbanás, vagy a C130 as bevetés, Csernobilról nem is beszélve igaz csak 20 perc de ez a 20 perc szőröstül bőröstül felfalja a Satlkert... Nem hinném hogy ez akkora baj lenne ilyen élmény mellett. Az újrajátszahtóságával sincs baj én simán 2x végigtoltam magasabb nehézségi szinten sokkal több kihívást jelentett.
A BF2 ben bedig a 64 fős multi meccsek és a járműves harc jelenti az élményt, de az nem annyira a komandózásara épít még a CoD igen a BF világa inkább a klasszikus US Army Rangerek harcára épít, nagy tűzerővel durr bele, de ez nem von le az értékéből, félreértés ne essék.
A BF 2 is év játéka volt csakúg mint a CoD 4 és ez az aminek örülni kellene, amúgy nekem a polcomon lesz ősszel a Bad Company 2 is és a MW2 is mert megférnek egymás mellett...
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.