Az AI: Nos erről nem tudok túl sokat mondani, ugyanis elvileg a FADE-rendszer butítja, így lehet az, hogy ámbár most már nem lőnek fejbe azonnal, mégis segghülyék, szinte csak fel alá-rohangásznak, jogtiszta programmal nem hiszem hogy gond lenne velük, ez pipa.
Elvileg ugyancsak a FADE-nak tudható be, a fegyverek baromira pontatlanok. 50 méternél távolabbról eltalálni valakit szinte lehetetlen, nyilván eredetin ez is megoldódik majd.
A grafika és a motor: A hibák ellenére egy egy hatalmas csillagos 5-ös. Sokkal nagyobb látótávokkal lehet operálni, és elég szépen is fut a játék, mondjuk a nagyobb városoknál durván beakad. A kirajzólódást elkerülendő Very High Objects pedig többet eszik, mint a látótávolság!
Úgy érzem, ha sikerül ezeket a gyermekbetegségeket ismét elhárítani, akkor a játék 5*-ös, ugyanis mindenben túltesz elődjén, az ArmA-t pedig egy kiforratlan bétának állítja be. Nálam biztos vétel, amint megjelenik kicsiny hazánkban is.
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
