28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Valaki tudna segíteni? Nemrég megvettem a játékot (5000 Ft és még térkép és matrica is van benne? simán) és a gond az, hogy kb. 15-20 perc múlva elkezd marhára szaggatni. Nem tudom, mi lehet, bár valószínűleg nem a játék hibája, de nincs ötletem, nem fut túl sok minden a gépen.

Mellesleg igen kellemesre sikeredett, bár vannak igazán g*ci részek, de látszik, hogy sok hibát kijavítottak, illetve sok kis újdonságot pakoltak bele. Előző részben kb. 80000 rubellel rohangáltam a legmenőbb cuccokban, most meg örülök, ha egy éjjellátót rá tudok szerelni a ruhámra.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat