28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

xFreex
xFreex [52]
Naszóval. Relikviát valóban anomáliában lehet találni a detektorod segítségével. A detektor szintjétôl függôen mutatja a tôled való távolságát (Citromsárga, hangjelzés+fényvillogás) (narancssárga, irány a kijelyôn+hangjelzés) (szürke, pontos helyet mutat a kijelzôn). Hozzáteszem, hogy nem minden anomáliában van relikvia, csak a nagyobbakban vagy ahol több csoportosul egy helyen. A detektort csak akkor veszi elô, ha egykezes fegyver van a kezedben (Pisztoly, kés, csavar ...)

A Vörös erdôben figyeld az ösvényt (ahol a talaj világosabb, mintha ki lenne taposva + vigyél magaddal antiradot mert a sugárzás ott már tényleg pirít . Ja és szórd a csavart ezerrel magad elé kb. 2-3 méterrel, ha kitér a rendes röppályáról akkor ott már anomália van.

A házi nyúl is célpont, ha még mozog.

Vissza

Fórumszabályzat