28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz Modern Warfare 2 demo? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Második rész single playerben tényleg nem volt nagy cucc, de szórakoztató volt, multiban viszont akkoriban mindent vitt(mai napig többezer szerver van). Az ötödik résznél szintén kicsit gyengécske sp(bár látszik benne a meló), ellenben a multi, a co-op és a zombizás kiváló lett.

horrorgeeks.blogspot.com

LordMatteo
LordMatteo [29425]
A 4 jó volt, de a 2 és az 5 szar lett, a 3 konzolos volt...Hmm. Nem zsákbamacska? Elhisze, hogy hiperszuper jó lesz, de aki vakon megveszi az simán hülye.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Pedig, aki már játszott valaha CoD-dal, annak úgyse lenne zsákbamacska

horrorgeeks.blogspot.com

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ezek után csodálkoznak, ha mindenki előbb lewarezolja...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat