Egyszer akarok egy kurva levelet elküldeni iwiwen és ez fosrakás naná, hogy pont most nem működik. 2-szer is egymás után a hibaoldalt dobta be a levél küldésére, ráadásul ez a szarkupac még csak el sem tárolta, amit írtam, s gépelhettem be újra - Wordbe természetesen, merthogy baszik elküldeni. Ezért aztán érdemes volt univerzális hírfolyamot beupdate-elni, hogy aztán még leterheltebb legyen az egész és megint ne működjenek az alapvető funkciók. Röhej.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"