28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

Feir
Feir [947]
Csak mondjuk nem értem, h minek akarnak ennyi új dolgot berakni, ha az alap funkciók is sz@rul mennek.. Én is elakartam a minap küldeni 1-2 levelet, nagy nehezen eljutottam az üzenetekig (mert ugye töklassú az iwiw alapból is..) megírom a levelet erre befagy. Hát mondanom sem kell sztem, h kissé felbosszantott.

Vissza

Fórumszabályzat