Én is elakartam a minap küldeni 1-2 levelet, nagy nehezen eljutottam az üzenetekig (mert ugye töklassú az iwiw alapból is..) megírom a levelet erre befagy. Hát mondanom sem kell sztem, h kissé felbosszantott. 
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Én is elakartam a minap küldeni 1-2 levelet, nagy nehezen eljutottam az üzenetekig (mert ugye töklassú az iwiw alapból is..) megírom a levelet erre befagy. Hát mondanom sem kell sztem, h kissé felbosszantott. 