28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Max Payne 3 videó? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

RUSSIANBOY
RUSSIANBOY [330]
hát nekem is elment a kedvem tőle.Nem értem hogy a karaktert mért nem lehetett meghagyni olyannak amilyen csak mivel most Braziliában lesz mondjuk nem ballonkabátban lenne hanem más ruházatban de a karaktert mindenképpen meg kellett volna tartani olyannak amilyen nem pedig ujat csinálni....én egyáltalán nem látom hogy haosnlitana az 1-2ben lévő csávora....ugyhogy én is kiváncsian várom - ettől függetlenül - hogy mit fog letenni az asztalra a játék

Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

Vissza

Fórumszabályzat