Eddigiek alapján akkor is elvész minden, amitől egy Max Payne játék az ami.
Amúgy meg a C&C kapcsán... ami változtatás volt, hogy pörgősebb lett, több harcoló biszbasz egyszerre, lépegető faszomok kerültek bele, az nálam mind csak rontott az egészen.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Max Payne 3 videó? (Hírek)
Csak átalakítják.
horrorgeeks.blogspot.com
Kiveszik azokat az elemeket amik híressé tették a karaktert, onnantól lehet akár jó is, de nem lesz Max Payne.
Csak az a probléma, hogy Freemannek nulla egyénisége van, nincs semmi "arca". A feszítővassal pózolás egyértelmű önreklámozás(hogy milyen cool, mert másról sajnos nem lehet felismerni szegényt)
A Half life-ot nem a karakter viszi el, hanem az események. Így aztán nem is igazán lehet váltatni.
Maxben több a potenciál ilyen téren.
2. Egyelőre még alig tudni valamit az egészről, várjuk ki a végét.
A Half life-ot nem a karakter viszi el, hanem az események. Így aztán nem is igazán lehet váltatni.
Maxben több a potenciál ilyen téren.
2. Egyelőre még alig tudni valamit az egészről, várjuk ki a végét.
horrorgeeks.blogspot.com
Ez kb olyan mintha Freemantől elszednék a pajszert, leborotválák kopaszra az egész fejét, Alyx helyett meg kapnánk egy 13 éves néger kisfiút segítőnek.
És mivel Maxnek pont a Ny-i éjszakák, bulettime, dualberetta, bőrkabát adta a hangulatát ezért a 'kopasz izomkolosszus brazílliai gettókban lövöldözik a dílerekre' nem más mint a név meggyalázása és a karakter kiherélése. Jogosan háborodik fel mindenki aki a régi Maxet akarja. Csinálják ezt a szart de akkor ne Max Payne 3 néven...
És mivel Maxnek pont a Ny-i éjszakák, bulettime, dualberetta, bőrkabát adta a hangulatát ezért a 'kopasz izomkolosszus brazílliai gettókban lövöldözik a dílerekre' nem más mint a név meggyalázása és a karakter kiherélése. Jogosan háborodik fel mindenki aki a régi Maxet akarja. Csinálják ezt a szart de akkor ne Max Payne 3 néven...Szóval azt mondod, hogy May Payne karakterében nem rejlik további potenciál? Akkor talán pont annak mondanál ellent, hogy mennyire jól kidolgozott a hangulat+karakter. Ahogy előttem is írták mások, az ember változik, főleg ennyi idő alatt, és nekem nagyon beleillik a képbe egy környezetváltás, hiszen így tudta maga mögött hagyni a keserű múltját. Ami persze kísérti, de ez már más...
Az, hogy ki mikor játszott vele, hát nem hiszem hogy a 14 évesekre alapoznak a készítők, ha csak a játék besorolását megnézem...
Az, hogy ki mikor játszott vele, hát nem hiszem hogy a 14 évesekre alapoznak a készítők, ha csak a játék besorolását megnézem...
afro
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
