28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Gyorsan visszanéztem, hogy mi újság, mert én is kábé 10 perce lőttem be a beállításokat. Ott is hangot adtál a felháborodásodnak... DE JOGOS!!!
Barthezz
Barthezz [54711]
Ez a mai húzása az iwiwnek vmi kurva szánalom. Be akarom állítani a most már - kurvára feleslegesen - egybevont hírfolyam-üzenőfalon, hogy csak az üzeneteket lássam, szal pipát kiszedem minden elől, majd megnyomom a mehet gombot. Erre elküld egy üres, 'null' tartalmú üzenetet, hírfolyambeállítások elé meg visszarakja a pipát. Mégis hol a picsába lehet egy kibekúrt OK gombot lenyomni, hogy mentse azokat a kurva beállításokat?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat