28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

xFreex
xFreex [52]
Ha jól emlékszem akkor a fôszálon haladva el kell jutni Agroprome-ba és ha ott elárasztottad a földalatti járatokat, akkor visszamész a Szabadsághoz és beszélsz a fônökkel.

Ugyan ez a helyzet a banditákkal, de persze csak ha nem ellenségesek.

A házi nyúl is célpont, ha még mozog.

pali98
pali98 [55]
hogy lehet a szabatsághoz belépni?

Vissza

Fórumszabályzat