28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

maximus28
maximus28 [17]
Sziasztok!
Egy kis segítséget, vagy inkább ötlete szeretnék kérni tőletek!A jelenlegi gépen kb 2 éves!Főbb adatai:
Alaplap: ASUSP5K-E
VGA:ATI 2900 PCI
Memoria: 2GB Kingmax
Táp: Chieftech 560W
Van még 500Gb Samsung vinyó, és 2 db DVD író
A problémám, hogy tegnap óta behülyült a gép, és folyamatosan lép ki, ha valamilyen játékot akarok elínditani!Pár másodpercig futtatja, mondjuk egy töltőképernyőnyit, de utána kilép, és csak a töksötét monitort bámulom!Ezt megteszi mind a legális, mind az illegális játékoknál!Netezni, levelet írni lehet, csak a gaméknál teszi ezt meg velem!Szerintetek mi lehet a probléma?A VGA akarja megadni magát?Vagy a memoria modulokkal lenne baj?Ha valakinek van ötlete, várom!Remélem tudtok segíteni!
Előre is köszi!

Vissza

Fórumszabályzat