28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Robi864
Robi864 [1]
Hellosztok

Kellene 1kis segítség....


Pár napja újra akartam rakni a windowst. Már majdnem kész volt amikor azt írta ki hogy most újraidítja a gépet. Kattintottam az okra utána ujaindult... De mielőtt bejönne a windows logo előtte mindig ujraindul a gép. Próbálkoztam már csökkentett móddal de mindig ujraindul akármit is csinálok :S És ez már így megy lassan 1 hete.

Valaki tudna segíteni???

Vissza

Fórumszabályzat